Forum klanu Polish AeroClub

Witamy na naszym klanowym forum!


#1 2011-01-19 11:44:08

[PAC][FaF]Mistrzu123

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 100000004
Punktów :   

REGULAMIN

Jeśli należysz do klanu PAC, musisz przeczytać ten regulamin, aby wiedzieć jak grać!

1. Regulamin jest obowiązkowy do przeczytania i przestrzegania.
2. ZAWSZE słuchaj się wyższego rangą od siebie.
3. Osoby przyjęte na okres próbny są sprawdzane przez 2 tygodnie, ten czas zadecyduje czy zostanie oficjalnie przyjęty czy też nie.
4. Jeżeli zostaniesz wyrzucony, będzie podany powód.
5. Rekrutacje są przeprowadzane co 10 dni i trwają 3 dni.
6. Bądź miły dla nowych.
7. W razie jakichkolwiek problemów zwracaj się do mnie ([PAC]Mistrzu123)
8. Należy chodzić na wszystkie treningi, gdyż one mają Cię czegoś nauczyć i trenują nowe akrobacje.
9. Z wszelkimi pomysłami zwracaj się do lidera.
10. Jeżeli ktoś Ci podpadł, pisz to tylko i wyłącznie na forum.
11. Obowiązkowe modyfikacje mają być zainstalowane.
12. Jeśli nie będzie Cię przez dłuższy czas, napisz prośbę o urlop w dziale Prośby/Zażalenia.
13. Jeżeli dana akrobacja Ci nie wychodzi, zostajesz na pewien czas wyrzucony z pierwszego składu aby potrenować to.
14. Nie proś mnie o awans. Ja o tym decyduję, gdy widzę Twoje postępy.
15. Wice-zastępca nie robi samowolki. To ja decyduję co ma robić i czym się ma zajmować.
16. Pod moją nieobecność wice-zastępca może rekrutować nowych ludzi (tylko w czasie rekrutacji) tylko za moją zgodą.
17. Jeśli widzicie kogoś dobrego a rekrutacji nie ma w danym czasie, proszę mi tego kogoś zgłosić, a wtedy sprawdzę go i być może przyjmę przy następnej okazji.
18. Polish AeroClub to klan tylko i wyłącznie samolotowy.
19. Aby zostać oficjalnie przyjętym musisz przejść 3 testy i wymagane są pewne umiejętności:
1 test - Start z lotniska LV, zakręt w prawo, w drodze kilka zakrętów lewo/prawo, utrzymanie samolotu w jednej pozycji, podejście do lądowania i lądowanie (lotnisko LV).
2 test - Przelot samolotem typu Nevada trasą LV - LS i LS - LV.
3 test - Przelot samolotem typu Hydra trasą San Fierro - Lotniskowiec SF, Lotniskowiec SF - LV

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sherwood-dungeon-paladyni.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.e-suba.pun.pl www.pivotwrestling.pun.pl www.psychostos.pun.pl